گزارش تابناک خوزستان از سفر رئیس مجلس به آبادان و خرمشهر؛
امروز در شهر آبادان از من پرسیدند که چرا با وجود گرما به استان خوزستان سفر کرده‌ام، علت این مسئله این است که ما مسئولان نتوانستیم دِین خود را به مردم خوزستان ادا کنیم.
کد خبر: ۸۹۴۵۲۶
تاریخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۶ 01 September 2020

 

رئیس مجلس: مسئولان دِین شان را به مردم خوزستان ادا نکرده‌اند

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ما مسئولان نتوانستیم دِین خود را به مردم استان خوزستان ادا کنیم، گفت: باید با روحیه دوران دفاع مقدس درصدد حل مشکلات باشیم.

به گزارش تابناک خوزستان، محمدباقر قالیباف ظهر امروز (سه‌شنبه ۱۱ شهریور) پس از زیارت مزار شهدای گمنام عملیات کربلای ۵ در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره علت حضور در استان خوزستان علی رغم گرمای بسیار شدید استان، گفت: این حرف تکراری بوده اما واقعیت است، امروز در شهر آبادان نیز خانمی به این مسئله اشاره کردند که چرا با وجود گرما به استان خوزستان سفر کرده‌ام، علت این مسئله این است که ما مسئولان نتوانستیم دین خود را به مردم خوزستان ادا کنیم.

رییس مجلس با اشاره به اصرار مردم برای بیان خاطراتی از دوران جنگ و ۸ سال دفاع مقدس، گفت: مهمتر از بیان خاطرات، این است که به جوانان نشان دهیم، نسل دفاع مقدس در راستای رفع دغدغه‌ها و حل مشکلات تلاش می‌کند، از این رو ما نباید خاطره بگوییم، بلکه باید خاطره بسازیم، لذا امید است بتوانیم با همان روحیه دوران دفاع مقدس مشکلات را حل کنیم.

وی همچنین در جریان بازدید از پروژه های این شهر در پاسخ به سئوالی درباره نام گذاری پلی در آبادان ‌به نام برادر شهیدش، ‌ "شهید حسن قالیباف" اظهار داشت: از نظر من ‌کار پسندیده‌ای نکردند؛ خوب است آن پل را به نام یکی از شهدای محلی منطقه بگذارند.

____________________________________________________________________________________

*گزارش: تحریریه تابناک خوزستان      *سردبیر: سمیه همت پور

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار