رئیس پلیس تهران گفت: پوزه اراذل و اوباشی را که گردن‌کشی و عربده‌کشی می‌کنند و قداره‌بند هستند، به خاک می‌مالیم و گردن آنها را خواهیم شکست و شدیدترین برخوردها را با این افراد طبق قانون خواهیم داشت.
کد خبر: ۹۰۰۳۰۸
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۰ 17 September 2020

سردار حسین رحیمی با اشاره به برخورد جدی پلیس با اراذل و اوباش، در این رابطه اظهار کرد: یکی از خواسته‌های مکرر و متعدد مردم از پلیس برخورد قاطع جدی و قانونی با اراذل و اوباش و افرادی است که امنیت عمومی جامعه را دچار خدشه می‌کنند و رفتار آنها از سر اقدامات مذبوحانه و رفتارهای ناشایستی است که به طور جدی امنیت عمومی جامعه، معابر، خیابانها، کوچه‌ها و تفرجگاه‌ها را به چالش می‌کشند.

رئیس پلیس تهران گفت: وعده و قول دادیم و بر آن استوار هستیم که سخت‌ترین برخورد را با مجرمان و افرادی داشته باشیم که امنیت عمومی جامعه را دچار خدشه می‌کنند.

وی تصریح کرد: در روزهای اخیر با هماهنگی بسیار خوب با قوه‌قضائیه و تأکیدات ویژه ریاست محترم قوه‌قضائیه، پلیس وارد عرصه شده و در حال برخورد با گروه‌هایی از اوباش هستیم که بسیاری از آنها علیرغم سپری کردن دوران حبس با دستورات مقام قضائی، متنبه نشده‌ و به اقدامات مجرمانه خود ادامه داده‌اند.

این مقام انتظامی با تأکید بر اینکه برخورد با اراذل و اوباش سخت خواهد بود، عنوان کرد: پوزه اراذل و اوباشی را که گردن‌کشی و عربده‌کشی می‌کنند و قداره‌بند هستند، به خاک می‌مالیم؛ گردن آنها را خواهیم شکست و شدیدترین برخوردها را با این افراد طبق قانون خواهیم داشت.

رحیمی با بیان اینکه ایجاد امنیت و آرامش برای مردم، اصلی‌ترین وظیفه پلیس است، یادآور شد: افرادی که بخواهند امنیت و آرامش را به چالش بکشند و دچار خدشه کنند، منتظر شدیدترین برخورد پلیس باشند و این افراد مانند موش در دستان پلیس و مأموران انتظامی ذلیل و خفیف شدند.

ارازل و اوباش محله تهران پارس

ارازل و اوباش محله تهران پارس

ارازل و اوباش محله تهران پارس

ارازل و اوباش محله تهران پارس

ارازل و اوباش محله تهران پارس

ارازل و اوباش محله تهران پارس

ارازل و اوباش محله تهران پارسارازل و اوباش محله تهران پارس

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار