هافبک جدا شده پرسپولیس گفت: وقتی شما خوابید می‌توان شما را بیدار کرد ولی وقتی خودتان را به خواب می‌زنید نمی‌توان شما را بیدار کرد.
کد خبر: ۹۱۰۱۳۱
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۹ 18 October 2020

محسن ربیع‌خواه امروز پس از حضور در پرسپولیس و جلسه با مدیران این باشگاه، قراردادش را فسخ و رضایتنامه خودش را دریافت کرد. 

درباره جدایی برخی بازیکنان این تیم و ربیع خواه، حواشی و شائبه های زیادی ایجاد شده است. برخی عنوان می دارند که جدایی چنین بازیکنانی، صرفا فنی نبوده است. این موضوع با پاسخ رسمی از سوی باشگاه پرسپولیس همراه نبوده است.

ربیع‌خواه: کس که خودش را به خواب زده بیدار نمی‌شود/ همه روزهایم در پرسپولیس خاطرات خوب بودند

محسن ربیع خواه پس از جلسه با مدیران باشگاه پرسپولیس و فسخ قراردادش اظهار داشت: بعد از چند وقت رفتن و آمدن موفق شدم رضایتنامه‌ام را بگیرم و قراردادم را فسخ کردم. این اتفاق قطعا سخت است ولی قرار نیست تا ابد اینجا بمانم. هر کسی به هر تیمی برود، روزی باید آن تیم را ترک کند و این در فوتبال طبیعی است. 

ربیع خواه گفت: خدا را شکر این چهار سال در پرسپولیس برایم خیلی خوب بود. قهرمانی جام حذفی و لیگ برتر و همچنین نایب قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا داشتیم.کلی افتخارات وجود داشت و خوشحالم که با افتخار در خدمت این تیم بودم. همکاری ما تمام شد. ان‌شا‌الله پرسپولیس به افتخارآفرینی‌هایش ادامه بدهد.

وی در خصوص مقصد بعدی خودش عنوان کرد: یکی دو پیشنهاد لیگ برتری دارم و سعی می‌کنم بهترین انتخاب را انجام بدهم. ان‌شاالله وقتی مشخص شد همه متوجه می‌شوند.

هافبک جدا شده پرسپولیس در مورد اینکه مورد اعتماد برانکو بود اما هجمه‌هایی علیه‌ش ایجاد شد، گفت: گله‌ای ندارم. گذشت زمان خیلی چیزها را در این چهار سال روشن کرد. یک سری مسائل وجود دارد. وقتی شما خوابید می‌توان شما را بیدار کرد ولی وقتی خودتان را به خواب می‌زنید نمی‌توان شما را بیدار کرد.

ربیع‌خواه در مورد اینکه مخاطب این جمله او چه کسی یا کسانی هستند گفت: من آن را بالا می‌اندازم هر کسی بخواهد آن را برمی‌دارد!

وی در مورد اینکه به نطظر می‌رسد دلخوری‌هایی دارد گفت:‌ اصلا از نظر فنی دلخوری و گلایه ندارم. حق طبیعی هر مربی بازیکن مورد علاقه خودش را انتخاب کند. در مورد آن نمی‌توان گله‌ای داشت، نه من نه هرکس دیگری. از لحاظ رفتاری گله‌هایی است ولی در مورد آن دوست ندارم صحبت کنم.

ربیع‌خواه در خصوص اینکه آیا برای هواداران پرسپولیس دلتنگ می‌شود، گفت: قرار نیست جایی بروم، هنوز هستم و مخلص همه هواداران پرسپولیس هستم. فقط در خدمت تیمشان نیستم. همه روزهایی که با پرسپولیس بودم برایم خاطرات خوب بودند. سختی زیاد داشتیم ولی قهرمانی‌ها خاطرات خوب بودند. خاطرات خوبمان نسبت به خاطرات بد خیلی زیاد بودند و میتوان گفت خاطرات بد نداشتیم.

منبع: فارس
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پرطرفدارترین عناوین