وزیر دفاع:
پاسداران این مرز و بوم با از خود گذشتگی در حال خدمت‌رسانی هستند

امیر سرتیپ امیر حاتمی که برای بازدید از از مناطق سیل‌زده  خوزستان به اهواز آمده بود در قرارگاه حضرت ولیعصر(عج)، اظهار کرد:پاسداران این مرز و بوم با از خود گذشتگی در حال خدمت‌رسانی هستند  و مردم این را به خوبی می‌بینند؛ این خدمت‌رسانی‌های خالصانه دل هر ایرانی آزاده را سرشار از امید می‌کند.

وی در اشاره به خدمات نیروهای مسلح به سیل‌زدگان خوزستانی، افزود: سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح با حمایت از آسیب‌دیدگان خانواده بزرگ نیروهای مسلح، سازمان اتکا با تهیه و توزیع اقلام معیشتی، سازمان جغرافیایی با بسیج امکانات فنی در جهت عکسبرداری ماهواره‌ای و هوایی از منطقه، معاونت مهندسی و پدافند غیرعامل جهت بسیج امکانات لجستیکی و مهندسی و سازمان صنایع درایی در جهت ساخت و واگذاری شناورهای دریایی ، همگی در اقدامی جهادی جهت امدادرسانی به مردم عزیز به استان خوزستان ارسال شده‌اند.

حاتمی عنوان کرد: به لطف الهی و با هماهنگی‌های مدیریت بحران، نیروهای مسلح اعم از سپاه، ارتش، نیروهای انتظامی و بسیج توانستند در کنار سایر دستگاه‌های اجرایی، نقش خود را به نحو شایسته ایفا کنند.

وی افزود: وزارت دفاع تلاش میکند تا رسالت خود را با بهره‌وری از ظرفیت‌های خوب سازمان‌های خدماتی، صنعتی و مهندسی به منصه ظهور رسانده و پشتیبانی‌های لازم را در جهت خدمت‌رسانی به مردم در موضوع سیل به خوبی ارائه دهد.

 

منبع: فارس