در ۷۲ ساعت گذشته انجام شد
دستگیری ۵۲ سارق حرفه‌ای در اهواز

سرهنگ محسن دالوند اظهار کرد: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی، طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم‌خیز با هدف برخورد قاطعانه با سارقان حرفه‌ای و سابقه‌دار، فروشندگان موادمخدر و دارندگان سلاح‌های غیرمجاز به مدت ۷۲ ساعت در اهواز به مرحله اجرا درآمد.

وی افزود: ماموران انتظامی با اقدامات تخصصی و اطلاعاتی، ۵۲ سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار، شش سارق مسلح و چهار خرده‌فروش مواد مخدر را شناسایی و پس از هماهنگی با مراجع قضایی در چند عملیات ضربتی و هماهنگ در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

دالوند تصریح کرد: ماموران انتظامی در راستای اجرای این طرح، یک هزار و ۲۲۶ گرم انواع مواد مخدر، تعدادی اموال سرقتی، ۲۲ قبضه سلاح شکاری غیرمجاز و سه قبضه سلاح جنگی به همراه ۱۰۷ فشنگ شکاری و جنگی کشف کردند.

فرمانده انتظامی اهواز گفت: متهمان دستگیر شده در تحقیقات پلیس به ۱۰۸ فقره انواع سرقت در اهواز اعتراف کردند و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.

وی عنوان کرد: در این راستا ۱۹ موتورسیکلت و ۳۵ خودروی متخلف شیشه دودی و بدون پلاک توقیف شدند. همچنین ۲۱ معتاد متجاهر دستگیر و به مراکز ترک اعتیاد تحویل داده شدند.

فرمانده انتظامی اهواز تاکید کرد: نیروی انتظامی به صورت شبانه‌روزی با سارقان و مخلان امنیت و آرامش به شدت برخورد می‌کند و اجازه جولان به آنان نخواهد داد.