فرمانده انتظامی دزفول خبر داد:
اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و جمع آوری ۴۰معتاد متجاهر در دزفول

سرهنگ روح الله گراوندی اظهار کرد: در راستای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و جلب رضایت شهروندان، طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز با هدف پاکسازی آن مناطق از لوث وجود مجرمان و معتادان متجاهر توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی به مرحله اجرا در آمد.

وی افزود: ماموران پلیس در اجرای این طرح موفق به شناسایی و جمع آوری ۴۰ معتاد متجاهر از سطح پارک ها و تفرجگاه ها، سواحل رودخانه دز و سایر مناطق آلوده و تحویل آنها به مراکز ترک اعتیاد شدند.

سرهنگ گراوندی با اشاره به اینکه همکاری، همراهی و مشارکت آحاد مردم با پلیس باعث ارتقاء نظم و امنیت اجتماعی در جامعه می شود، عنوان کرد: طرح جمع آوری معتادان متجاهر به طور مستمر و هدفمند به منظور افزایش امنیت روانی شهروندان و پاکسازی چهره شهر با جدیت اجرا می شود.

فرمانده انتظامی دزفول تاکید کرد: سبزپوشان نیروی انتظامی دزفول باتلاش شبانه روزی و بی وقفه در راستای هدف خود مبنی بر تأمین، حفظ و گسترش امنیت مردم و جامعه حرکت می‌کنند و امیدوار هستیم با اعتماد مردم بتوانیم بیش از گذشته خدمت گزارصادق و پرتلاشی برای مردم و پلیس مقتدر و با صلابتی در راستای مقابله با مخلان نظم و امنیت باشیم.