معاون اداره کل راه و شهرسازی خوزستان عنوان کرد:

تشدید نظارت بر بنگاه‌های معاملات املاک/ اخذ پروانه تخصصی ضروری است

معاون اداره کل راه و شهرسازی خوزستان از تشدید نظارت بر بنگاه‌های معاملات املاک و ضرورت اخذ پروانه تخصصی توسط بنگاه‌های مشاور املاک خبر داد.
کد خبر: ۱۱۷۳۷۳۰
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۰ 01 July 2024

تابناک خوزستان: محمد جامع اظهار کرد: اخذ پروانه تخصصی حرفه‌ای توسط بنگاه‌های مشاور املاک یک الزام است که حتما باید رعایت شود.

وی افزود: صاحبان بنگاه‌های مشاور املاک باید به این حرفه به شکل یک فعالیت کاملا حرفه‌ای و تخصصی نگاه کنند و پس از طی دوره‌های آموزشی و اخذ نمره قبولی نسبت به اخذ پروانه تخصصی املاک اقدام کنند.

جامع از طرح تشدید نظارت بر بنگاه‌های معاملات املاک خبرداد و اضافه کرد: اشخاصی که می‌خواهند در صنف بنگاه‌های معاملات املاک فعالیت کنند حتما قبل از بارگذاری مدارک فعالیت کاریشان باید نسبت به دریافت پروانه تخصصی اقدام کنند.

دبیر کارگروه تنظیم و کنترل بازار املاک و مستغلات خوزستان با اشاره به لزوم ثبت قراردادها در سامانه خودنویس از ابتدای تیرماه جاری گفت: در این خصوص روسای راه و شهرسازی در شهرهای استان باید در هماهنگی کامل با تعزیرات، اتاق اصناف، دادستانی و اتحادیه مشاوران املاک باشند و عملکرد ماهانه را رصد کرده و مراتب را به دبیرخانه شورای مسکن استان به صورت ماهانه ارسال کنند.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار