حجت الاسلام والمسلمین موسوی فرد نماینده ولی فقیه در استان خوزستان در محل حادثه ساختمان متروپل شهرستان آبادان حضور پیدا کرد و از نزدیک در جریان روند آواربرداری و امدادرسانی قرار گرفت.
کد خبر: ۱۰۴۶۷۸۴
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۷ 24 May 2022

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان از مسئولان استانی حاضر در حادثه و فرمانده عملیات میدان، گزارش های مربوطه را دریافت و با گفت و گوی تلفنی با معاون رئیس جمهور ضمن بیان وضعیت موجود، بر تسریع در امدادرسانی ها و پای کار آوردن تجهیزات و نیروی متخصص بیشتر تأکید کرد.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین موسوی فرد ضمن دیدار چهره به چهره با مردم به ویژه جوانان حاضر در اطراف حادثه ساختمان متروپل شهرستان آبادان و شنیدن دغدغه ها و درخواست های آنها، به پیگیری ابعاد مختلف این اتفاق از مسئولان کشوری و استانی اشاره کرد.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان در این بازدید از داخل ساختمان متروپل شهرستان آبادان نیز بازدید و با حضور در جمع امدادگران و نیروهای مردمی ضمن قدردانی از تلاش ها، به آنها خداقوت گفت.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی فرد نماینده ولی فقیه در استان خوزستان برای دومین بار است که از محل حادثه ساختمان متروپل شهرستان آبادان بازدید می کند و روز گذشته نیز در ساعت های ابتدایی اتفاق نیز حضور پیدا کرد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار