مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان:
این مقام مسئول گفت: رسانه‌های دغدغه‌مند و دلسوز علاوه بر اینکه فضای رسانه‌ای را برای خدمت‌رسانی آماده می‌کنند با رعایت اصول حرفه‌ای مانع از سیاه‌نمایی و نادیده گرفتن فعالیت دستگاه‌ها شوند.
کد خبر: ۱۱۶۰۳۰۲
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۰:۰۱ 26 March 2024

تابناک خوزستان: مجید منادی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، امروز دوشنبه ششم فروردین ماه ۱۴۰۳ در گفتگو با خبرنگار ما عنوان کرد: تمام دستگاه‌های خدمات رسان و سایر مجموعه‌های مرتبط پای کار بوده و به سرعت در حال تلاش برای رفع آب گرفتگی‌ها هستند.

وی افزود: اطلاع رسانی به موقع اصحاب رسانه در واقع یک نوع کمک به مسئولان اجرایی و عملیاتی بوده و این شکل از کار باید ادامه پیدا کند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: رسانه‌های شناسنامه‌دار و حرفه‌ای علاوه بر بیان مشکلات و مطالبات مردم، باید به ارائه خدمات دولت و سایر دستگاه‌های خدمات‌رسان در شرایط بحرانی بپردازند تا آرامش لازم برای مردم ایجاد شود.

این مقام مسئول بیان کرد: فعالیت نیروهای عملیاتی و امدادرسان استان در زمان بارندگی نشان می دهد که متولیان امر با جدیت پای کار بوده و هیچ موقع مردم را تنها نمی‌گذارند.

منادی گفت: لازم است که خبرنگاران، اطلاعات و پیش بینی‌های لازم را از مسئولان و متولیان امر دریافت کنند تا آمار خبری واحد و اطلاع رسانی شفافی صورت گیرد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار