مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام خوزستان عنوان کرد:
مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام خوزستان گفت: در حال حاضر در سردخانه‌های خوزستان حدود 2 هزار و 500 تن مرغ منجمد ذخیره شده است و برای شب عید مشکلی در بحث تامین مرغ منجمد وجود ندارد.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از بهره‌برداری از تصفیه‌خانه فاضلاب شهرک صنعتی شماره 1 اندیمشک تا پایان سال جاری خبر داد.
مدیر کل دفتر حمایتی و توانمندسازی وزارت رفاه تشریح کرد
موضوع مبارزه با فقر غذایی از سال ۹۳ در ردیف سیاست‌های رفاهی دولت یازدهم قرار گرفت و وزارت رفاه که مجری این طرح بود، امر شناسایی فقرا را آغاز و موفق شد این بسته‌ها را تا چهار مرحله در سال اول اجرا توزیع کند. این سیاست استمرار یافت به گونه‌ای که می‌توان گفت از ابتدای اجرای برنامه، هر سال یک تا دو مرتبه و در مجموع تا کنون ۸ مرحله سبد امنیت غذایی توزیع شده است؛ هرچند طبق وعده وزیر رفاه قرار بود دفعات توزیع سبدهای غذایی افزایش یابد.
معاون اداره‌کل تعاون خوزستان خبر داد:
معاون اشتغال و کارآفرینی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان با بیان اینکه خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران نباید دغدغه بیکاری فرزندان خود را داشته باشند، گفت: بخش عمده‌ای از تعهد اشتغال خوزستان براي جذب فرزندان و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران است.
در واکنش به تداوم تخلفات؛
رنامه پایش دیشب بعد از افشاگری در مورد مدیران متخلف شرکت‌های زیرمجموعه شستا و در پیگیری اقدامات انجام شده، با مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی گفتگو کرد.
مدیر دفتر حفاظت و بهره‌برداری سازمان آب و برق خوزستان:
مدیر دفتر حفاظت و بهره‌برداری از منابع آب سازمان آب و برق خوزستان گفت:بر اساس آمارهای بررسی‌شده حتی در 67 سال گذشته چنین حالت‌هایی از خشک‌سالی را در استان خوزستان تجربه نکرده بودیم.
هر اونس طلا امروز، 2 دی‌ماه به قیمت یك هزار و 330 دلار در بازارهای جهانی معامله شد که در مقایسه با نرخ روزهای گذشته، یک دلار کاهش یافته است.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: قرار است روز دوشنبه جعبه سیاه نفتکش سانچی با حضور نماینده کشور سازنده یعنی سوئد و کشورهای ذینفع از جمله پاناما، بنگلادش، ما و چین این جعبه بازگشایی شود.
خجسته در تذکری مطرح کرد
رییس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی با انتقاد از افزایش قیمت دلار گفت که قیمت دلار به صورت تدریجی از ۳۵۰۰ تومان به ۴۵۰۰ تومان افزایش یافته است. برنامه این است که این نرخ را به ۵۰۰۰ تومان رسانده تا آن را تک نرخی کنند.
معاون سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه پیکر دریانوردان نفتکش سانچی پس از تشخیص هویت به کشور تحویل می‌شود، گفت: یکی از پیکرها تشخیص هویت شده اما باید منتظر اعلام نهایی و قطعی بمانیم.
صفحه  از ۳۲۵