رییس اداره آموزش و پرورش استثنایی خوزستان:
رییس اداره آموزش و پرورش استثنایی خوزستان با بیان اینکه حدود پنج هزار و 200 دانش‌آموز استثنایی در خوزستان وجود دارد، گفت: 960 دانش‌آموز با نیازهای ویژه در استان وجود دارند که در مدارس عادی مشغول به تحصیل هستند.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان مرحله تکمیل ظرفیت کنکور ۹۶ در روز سه‌شنبه هفته جاری خبر داد.
مسئول دفاتر نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه‌هاي آزاد اسلامي خوزستان با بیان اینکه کار کردن در دانشگاه به دلیل تنوع ذوق‌ها مشکل است، گفت: جزو محالات است که بتوان همه را از خودمان راضی نگه داریم اما باید برای افراد با درایت، جذبه داشته باشیم.
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان:
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان با بیان اینکه در تمام حوزه‌های کمی و کیفی، باید برنامه‌های دانشگاه را مجددا بررسی و ارزیابی کنیم، گفت: باید برنامه‌هایی که با شرایط جدید هماهنگ هستند را اجرایی کنیم و توسعه دهیم و برنامه‌هایی که چنین نیستند را جایگزین کنیم.
قائم مقام معاون آموزشی وزیر بهداشت خبر داد:
قائم مقام معاون آموزشی وزیر بهداشت از احتمال کاهش طول دوره آموزشی رشته پزشکی بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته خبر داد و گفت: با بازنگری‌های انجام شده احتمال کوتاه شدن طول دوره آموزش رشته پزشکی در آینده نزدیک وجود دارد.
در حکمی از سوی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، حجت‌الاسلام والمسلمین فرج‌اله براتی به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان انتخاب شد.
با حكم وزير نفت، دكتر كريم سلحشور سرپرست دانشگاه صنعت نفت شد.
رئیس مرکز سنجش پذیرش دانشگاه آزاد از آغاز ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از ساعت 8 صبح امروز خبر داد.
معاون اداره‌کل آموزش و پرورش استان خبرداد:
معاون آموزش متوسطه اداره‌کل آموزش و پرورش خوزستان از کسب رتبه سوم کشوری آموزش و پرورش خوزستان در شاخص میانگین نمرات کتبی امتحانات نهایی سوم متوسطه خبر داد.
معاون فرهنگی دانشگاه آزاد شوشتر:
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی شوشتر با اشاره به وجود چهار کانون دانشجویی و فرهنگی در این دانشگاه، گفت: از توسعه کانون‌های دانشجویی در دانشگاه استقبال می‌کنیم؛ چرا که استفاده از ظرفیت‌ها و استعدادهای دانشجویان، موجب غنا و اثربخشی برنامه‌های فرهنگی می‌شود.
صفحه  از ۱۸